Anwis

Anwis

Firma ANWIS istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna.

Becker

Becker

W roku 1921 dwaj bracia: Emil i Adolf Becker założyli w Sinn w Niemczech warsztat, w którym rozpoczęli przygotowania do produkcji napędów elektrycznych.

Zakres działalności: napędy do rolet i osłon przeciwsłonecznych oraz sterowanie, napędy i sterowania do bram, napędy specjalistyczne

Elero

Elero

Jednym z największych światowych producentów napędów elektrycznych i sterowników do rolet, instalacji przeciwsłonecznych i bram.

Nasze przedsiębiorstwo znane jest z pionierskich osiągnięć technologicznych i z produktów o jakości na najwyższym poziomie.

Inel

Inel

Szeroki wybór urządzeń i systemów kompleksowego sterowania napędów rolet, bram, żaluzji oraz oświetlenia w dowolnych obiektach.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia zostały skonstruowane i są wytwarzane w naszej firmie.

Nice

Nice

Od 1996 roku na polskim rynku Nice zdobył pozycję największego dystrybutora automatyki do bram.

Nice Polska - lider w automatyce do bram.

Somfy

Somfy

Początki firmy Somfy to produkcja urządzeń mechaniki precyzyjnej (części do produkcji zegarków). Firma została założona w roku 1960 w Cluses we Francji. Obecnie Somfy ma 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach świata.

Na świecie co 5 sekund instaluje się 1 napęd Somfy.

Somfy

FORTRESS Axalux

Firma została założona w roku 1969 i od początku jest potentatem na rynku rolowanych krat i bram oraz drzwi antywłamaniowych.

Fortress Axalux AB powstało z połączenia Axalux Gallersystem AB oraz Fortress Sweden AB.

Somfy

Alumark

Firma Alumark oferuje rozsuwalne zabudowy balkonów oraz zadaszenia.

Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość stosowanych materiałów pozwala na profesjonalne i terminowe wykonanie każdego zamówienia.